DATAVISION je jednoduché riešenie pre zobrazovanie dát, videí, textov, fotogalérií a iných informácií na veľkoplošných obrazovkách a televízoroch vhodné aj pre poskytovanie rôznych informácií zamestnancom firiem.

Datavision je určený na ovládanie správy obsahu digitálnych obrazoviek akéhokoľvek druhu. Pri vývoji bol kladený maximálny dôraz na jednoduchosť správy a obsluhy systému. Digitálna reklama, resp. DIGITAL SIGNAGE, je vhodným systémom na využitie predovšetkým vo verejných priestoroch – recepciách, školách, nemocniciach, športových, nákupných a obchodných centrách a pod. Vhodným miestom na využitie sú aj firemné priestory, kde je možné prostredníctvom systému Datavision poskytovať zamestnancom rôzne informácie, napr. o priebežnom plnení plánu a výrobných ukazovateľov. Datavision je možné prepojiť na Váš personálny, výrobný, dochádzkový, prípadne iný systém tak, aby boli zobrazované dáta vždy aktuálne.

Jedinečnosť tohto systému spočíva v zobrazení viacerých informácií súčasne na obrazovke a to na základe rozdelenia obrazu do niekoľkých na sebe nezávislých častí, resp. blokov tak, aby diváka vysielaný obsah vždy zaujal, prípadne mu pomohol. A čo je najdôležitejšie, obsah obrazovky sa ovláda z akéhokoľvek miesta pripojeného na internet pomocou počítača, notebooku, tabletu alebo inteligentného telefónu.

DATAVISION sa ovláda veľmi jednoducho a obsluhu zvládne aj menej zdatný počítačový užívateľ. Jednoducho si vyberie miesto na obrazovke, pridá do neho požadovanú informáciu (text, obrázok, video, widget s počasím a pod.). Následne sa vykoná aktualizácia obrazovky vo zvolenom časovom intervale. DATAVISION je SLOVENSKÝ PRODUKT, takže komunikuje primárne v slovenčine, ale aj v češtine, angličtine a nemčine s možnosťou rozšírenia o ďalšie jazykové mutácie.

Spoločnosť JOBIZ s.r.o., prevádzkovateľ HRportal.sk, je oficiálnym distribútorom produktu Datavision.

V prípade záujmu o tento produkt nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.