Tlačiareň na plastové karty

Rozšírte Vaše možnosti pri vydávaní identifikačných kariet zamestnancom pomocou pokrokového personalizačného zariadenia Datacard CD800.

Jednoduchá, rýchla a cenovo dostupná tlač kariet vďaka technológii zameranej na maximalizáciu produktivity.

Tlačenie zložitého textu a obrázkov aj vo vysokom rozlíšení.

Systém vhodný pre väčšinu aplikácií vďaka modulárnej konštrukcii.

Termosublimačná tlačiareň, tlačí priamo na povrch karty.

 

Profesionálna tlačiareň, ktorá sa hodí na Váš pracovný stôl
S novou triedou tlačiarní CD800 je tlač efektívna, spoľahlivá aj pri väčšom objeme kariet z pohodlia vášho pracovného stola. Ak chcete tlačiť zamestnanecké identifikačné a dochádzkové karty, tlačiareň CD800 je tá správna voľba pre rýchlu a kvalitnú tlač.

Nová technológia tlače plná detailov a žiarivých farieb
Tlačiarne kariet CD800 priniesli ako prvé tlač s rozlíšením až 300 x 1200 dpi. Drobný text, komplikované znaky aj 2D čiarové kódy sú vytlačené ostro a čitateľne tak, ako ich vidíte na monitore svojho počítača. Nová exkluzívna Datacard® TrueMatch™ technológia zabezpečuje vernú reprodukciu vytlačených farieb na kartách podľa zobrazenej predlohy na obrazovke.

Vydávanie kariet, ktoré sa prispôsobí tempu vášho pracovného dňa
Datacard CD800 je najrýchlejšou tlačiarňou kariet vo svojej triede. Vďaka tomu môžete vydávať aj väčšie množstvá kariet v krátkom čase bez akýchkoľvek kompromisov. Karty môžete vydávať tak rýchlo, ako ich budete potrebovať s rýchlosťou tlače až do 220 plnofarebných jednostranne vytlačených kariet za hodinu alebo až 165 plnofarebných kariet vytlačených na oboch stranách karty.

Jedna univerzálna tlačiareň pre splnenie dnešných aj budúcich potrieb
Tak ako sa Váš kartový program bude v čase meniť, tak sa môže meniť aj konfigurácia tlačiarne, aby vždy zodpovedala vašim aktuálnym potrebám. Zakúpením modulárnej tlačiarne CD800 chránite finančné prostriedky investované do vášho kartového programu.

Intuitívny dizajn pre jednoduché ovládanie
Produktivitu pri vydávaní kariet zvyšuje tlačiareň CD800 aj minimálnou dobou potrebnou na oboznámenie sa s ovládaním. Vďaka centralizovanému dizajnu ovládania tlačiarne sú všetky ovládacie prvky, ako aj zásobník kariet, umiestnené z prednej strany tlačiarne, čo umožňuje jednoduché a prehľadné ovládanie. Dotykový displej vás informuje o funkciách tlačiarne pomocou jednoduchých piktogramov a zrozumiteľných správ.

Inovatívne funkcie zohľadňujúce ekologické požiadavky
Zníženie energetickej náročnosti a dodržanie ekologických pravidiel oprávňuje tlačiarne kariet CD800 označiť značkou ENERGY STAR®. Biologicky rozložiteľné časti spotrebného materiálu či samotnej tlačiarne, recyklovateľný obal ako aj možnosť vypínania tlačiarne, prispievajú k úspore energie, a tým aj k ekologickej prevádzke tlačiarne CD800.

  • Jednostranná alebo obojstranná tlač.
  • Možnosť rozšírenia tlačiarne o duplexnú jednotku aj dodatočne.
  • Zápis údajov do magnetického prúžku a/alebo personalizácia čipových kariet.
  • Zákazníkom rozšíriteľný objem výstupného zásobníka až na 100 kariet.
  • Zákazníkom rozšíriteľný objem vstupného zásobníka až na 200 kariet.
  • Bezpečnostný zámok Kensington®

 

V prípade záujmu o toto zariadenie nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.